| andreyutzyltau a întrebat:

TPU! Am o intrebare: Ce meserie ati dori sa urmati si de ce? Cel mai original raspuns va fi rasplatit cu funda! >big grin

Răspuns Câştigător
| Renata10 a răspuns:

Mie mi-ar placea sa devin psiholog.Imi place sa ajut, sa experimentez intamplari noi.Si de ce nu, sa invat lucruri noi de la alti oameni? :d Sper ca te-am ajutat :*

3 răspunsuri:
| SVD a răspuns:

Eu...as vrea sa fiu medic.Adica..dupa experienta neplacuta prin care am trecut acum aproape 2 ani, cred ca sa ajuti oamenii este cel mai deosebit lucru pe care cineva poate sa-l faca.

| Gogu06 a răspuns:

Om de stiinta, sportiv, inventator si amiral. Deoarece vreau sa ajut oamenii, sa conduc si sa bat. Cu alte cuvinte un fel de ZEU. Da-mi funda. Mai stiu eu meserii in care poti sa ajuti si sa experimentezi in acelasi timphee hee, se supara renata daca spun. Asta cu psihologeala, fetele la cafea vorbesc despre cum vor ele sa devina psiholoage, cand de fapt ele nu sunt in stare sa isi rezolve problemele lor si vor sa le rezolve pe ale altora. FUNDA!

| Eyke a răspuns:

Eu as dori sa fiu profesor de engleza in Japonia deja stiu japoneza tongue