| ThePokemon a întrebat:

Bună Tpu..Am o intrebare, Cei care mi-au văzut pozele de la profil de aici, vi se pare că sunt emo?
Cei care nu mi-aţi văzut pozele, să îmi da-ţi un mesaj privat, în care să îmi cereţi id-ul să vă dau nişte poze! Vă rog, chiar vreau să ştiu ce părere aveţi..Mulţumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| Claudia15Maria a răspuns:

Nu cred ca esti emo esti chiar draguta!happy Ohappywinking *)

| andreea2121 a răspuns:

Nu estii emohappy si imi place stilul tau ..esti o fata deosebita tine'o tot asa:*
Fundita?puppy dog eyes

| flashjs a răspuns:

Nu, nici gand. Stilul tau e foarte fain, mai mult imi aduce ceva a gotic... love struck esti simpatica. big grin