| Miladincaa a întrebat:

am o intrebare. Cum a-ti numi / ce parere aveti despre un baiat caruia ii spui in fata ca il placi si el nu iti raspunde in nici un fel ( nu zice chiar nimic, nici da nici ba), iar dupa asta te evita mereu.

Răspuns Câştigător
| Biancaalone a răspuns:

Pai cam asa fac majoritatea baietilor! Dupa ce le zicii ca-i placi incep sa te evite, sa nu te bage in seama, sa nu mai vorbeasca cu tine din simplu fapt ca i-ai spus ca simti ceva pentru el! Nu stiu ce ai putea face, daca nu a zis nimic, inseamna ca este un baiat timid care nu vrea sa zica nici da, nici ba!

1 răspuns:
| an0therkid a răspuns:

Poate l-ai intimidat si crede ca ai vrut sa razi de el...ori e rusinos...
sau nu te place si asta e motivul pentru care te evita