| Lalala a întrebat:

Buna TPU.Am o intrebarehappyCura aceea de o luna cu trei zile orez trei zile fructe si trei zile legume este eficienta? cat pot slabi intr. o luna?[scuze categoria]

6 răspunsuri:
| airam a răspuns:

O sa slabesti indradevar, dar dupa aceea o sa pui inapoi dubluhappy o prietena de-a mea a tinut exact asa cum era si dupa aceea orice manca( tin sa precizez ca manca foarte putin) se depunea si avand in vedere ca a dat jos 6 kg, dupa aceea in foarte putin timp s-a ingrasat 11 si a mai dobandit si o problema grava la stomac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Curele nu sunt bune deloc! in afara de faptul ca esti slabita dupa ce mananci numai orez 3 zile sau fructe ce oi manca, cum a spus si airam, pui mai mult la loc. Iti recomand sa afci sport, si nu mult intr.o zi si a2.a zi deloc, putin cate putin in fieare zi, sa fi constanta, si vei vedea rezultatele. Alergarea, genoflexiunile si abdomene ti le recomand, gasesti alte exercitii pe siteurile de fitness. Succes:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Curele nu sunt bune deloc! in afara de faptul ca esti slabita dupa ce mananci numai orez 3 zile sau fructe ce oi manca, cum a spus si airam, pui mai mult la loc. Iti recomand sa afci sport, si nu mult intr.o zi si a2.a zi deloc, putin cate putin in fieare zi, sa fi constanta, si vei vedea rezultatele. Alergarea, genoflexiunile si abdomene ti le recomand, gasesti alte exercitii pe siteurile de fitness. Succes:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Curele nu sunt bune deloc! in afara de faptul ca esti slabita dupa ce mananci numai orez 3 zile sau fructe ce oi manca, cum a spus si airam, pui mai mult la loc. Iti recomand sa afci sport, si nu mult intr.o zi si a2.a zi deloc, putin cate putin in fieare zi, sa fi constanta, si vei vedea rezultatele. Alergarea, genoflexiunile si abdomene ti le recomand, gasesti alte exercitii pe siteurile de fitness... Succes:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Curele nu sunt bune deloc! in afara de faptul ca esti slabita dupa ce mananci numai orez 3 zile sau fructe ce oi manca, cum a spus si airam, pui mai mult la loc. Iti recomand sa afci sport, si nu mult intr.o zi si a2.a zi deloc, putin cate putin in fieare zi, sa fi constanta, si vei vedea rezultatele. Alergarea, genoflexiunile si abdomene ti le recomand, gasesti alte exercitii pe siteurile de fitness... Succes:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Curele nu sunt bune deloc! in afara de faptul ca esti slabita dupa ce mananci numai orez 3 zile sau fructe ce oi manca, cum a spus si airam, pui mai mult la loc. Iti recomand sa afci sport, si nu mult intr.o zi si a2.a zi deloc, putin cate putin in fieare zi, sa fi constanta, si vei vedea rezultatele. Alergarea, genoflexiunile si abdomene ti le recomand, gasesti alte exercitii pe site-urile de fitness... Succes:*:*:*