| niusha991 a întrebat:

am o intrebare daca faci sex neprotejat si chiar daca nu a ejacuat in in tine poti ramine insarcinata?

4 răspunsuri:
| NONAME077 a răspuns:

Sanse mici, dar totusi se poate...fa si tu un test de sarcina si vezi

| Beby7 a răspuns:

Nu prea cred adica probabilitatea e minimala happy

| AnonimCel a răspuns:

Fa-ti un test de sarcina. Daca este destul de experimentat baiatu si stie sa-si controleze ejacularile e ok. Daca nu incearca sa te protejezi ..nici nu stii cum poti ramane.

| monalisa87 a răspuns:

Nu. ar fi aproape imposibil si testele de sarcina nu sunt prea de folos pentru ca de multe ori se inseala. poti sta linistita, nu sunt sanse sa ramai