| croissant a întrebat:

Buna TPU am o intrebare de ce simt fluturasi in stomac cand ma gandesc ca miercuri merg la scoala. Abia astept sai vad p profesori si pe ceilalti colegi. oare dc simt asa o senzatie nusj cum nici mie nu mi-a pot explica

4 răspunsuri:
| Foca a răspuns:

Iti zic eu te-ai plictisit acasa si vreau sa scapi de monotonie love struck funda pls :p

| heise a răspuns:

Poate pentru ca iti dai seama ca incep si orele de gramatica la care sigur pici. :]
Acum sa-ti zic ceva nu asa de rautacios de adevarat. Poate pentru ca nu pentru toata lumea scoala e o pierdere de timp. Doar prostii ce nu vor sa invete cred asta. Scoala te invata si-ti deschide porti ale educatiei avansate, pentru un viitor, asta nu inteleg ei. Poate pentru ca o sa-ti revezi prietenii, o sa razi din nou de prostia altora, si altele. Se poate spune ca ceea ce simti e o usoara entuziasmare si o sete minima pentru aflarea lucrurilor noi. :]

| Riyukii a răspuns:

Fiindca ti-e frica.
Frica.
Asta simt si eu.Mereu ma intrebam de ce am aceste senzatii.
Iar cand ma gandesc.

| SiSi_1177 a răspuns:

Poate imti fluturasi de emotiibig grin