| Ciupiiiiiiii a întrebat:

Buna TPU.
Am o intrebare de curiozitate personala, m-am contrazis cu cineva care mi-a spus ca doua persoane dupa ce fac prima oara sex, mai trebuie sa faca dupa doua oreconfused? Eu am spus ca nu e adevarat.
Cum e pana la urma?
Funda.

Răspuns Câştigător
| LucKy_6512 a răspuns:

Lol cea mai mare prostie p care am auzit-o...nu TREBUIE dar daca mai simt nevoia...ba chiar ar fi recomandat sa faca o pauza de 1-2 zilewinking Funda?big grin

2 răspunsuri:
| florinell a răspuns:

Nu cred ca este neaparat adevarat, adica de ce sa faci iarasi dupa doua ore? Ca sa ce? Nu stiu ce sa zic, pana la urma fiecare face cat ii place si cum ii place! Te-am pupat! Numai bine.

| pick1990 a răspuns:

Nu este adevarat, si nu inteleg dc ar face cineva asa cevalaughing
E o absurditate