| Gbfgnkkkkklllnh a întrebat:

Am o întrebare(este Putin urgenta) am avut o prietena foarte bună. M-am certat cu ea acum 3 luni. Vreau sa ma impac cu ea doar ca eu mi-am cerut scuze de nenumărate ori dar ea nici nu vrea să vb cu mine. Si cand ne întâlnim pe strada se face ca nu exist.
Puteti sa-mi spuneţi ce sa fac ca sa ma ierte? Orice raspuns conteză. Multumesc anticipat.

12 răspunsuri:
| Alina4728 a răspuns:

Buna! Eu iti spun poate daca ii iei o ciocolata de 2 lei o sa se impace cu tine! happy laughing glumeam. Aratai pentru o zi sa nu o bagi in seama de parca nu exista si sa vada cum e sa pierdi bff-ul ei eu asa am facut si a 3 pauza si a cerut scuze sa ne impacamhappy deci asa cred ca ar fi mai bine sa vb cu o fata si sa o intrebe dc nu vb cu tine si ea sa iti spuuna dc pa

| Gbfgnkkkkklllnh explică (pentru Alina4728):

Am facut chestia asta, si mi-a zis sora ei ca nu mai vb cu mine pentru ca de fiecare data ea era buna si mă ierta dar de data asta nu mai mai iarta pentru ca am fost cam naspa, dar aici era si vina ei, pentru ca tot zicea de satra benz si killa fonic. De fiecare data cand vorbeam doar de asta aducea vorba si daca ii spuneam ca trebuie sa inchid ca plec sa zicem undeva ea se țâțâia (adica nu ii convenea)

| Alina4728 a răspuns (pentru Gbfgnkkkkklllnh):

Aha... na csf dar tu stii cv ca ai suparat-o nsj ca iai spun cv ce nu ii convenea nu stiu eu nu dau sfaturi si nici nu te interoghez doar vreau sa te ajut

| Gbfgnkkkkklllnh explică (pentru Alina4728):

La un moment dat am rugat-o atunci când ne vedem sa mai vorbim vorbim despre altceva. Noi am fost colege iar acum eu m-am mutat la alta scoala (adica din septembrie anul trecut) si as vrea sa stiu cum se mai descurca la scoala si din astea, dar ea vorbea doar de satra si kilka fonic. Si cand i-am zis sa mai vorbim si despre altceva isi dadea ochii peste cap.

| Alina4728 a răspuns (pentru Gbfgnkkkkklllnh):

Aaaaaa... sad sad imi pare rau

| Gbfgnkkkkklllnh explică (pentru Alina4728):

Iar de cand am pubicat întrebarea i-am mai scris dar da seen si nu raspunde

| Alina4728 a răspuns (pentru Gbfgnkkkkklllnh):

Seen inseamna ca a vazut mesajul dar ce iai scris in mesaj haide in privat poate gasim cv

| Gbfgnkkkkklllnh explică (pentru Alina4728):

Cum putem vorbi in privat?

| Alina4728 a răspuns (pentru Gbfgnkkkkklllnh):

Iti trimit msj

| Tatar_Alexandru_1983 a răspuns:

Dovedeste ca meriti iertarea ei, fa-o prin fapte, daca te ignora prin cuvinte.

| Gbfgnkkkkklllnh explică (pentru Tatar_Alexandru_1983):

Mai exact cum. Ma Poti sfatui ca ce ar trebui sa fac?

| Gbfgnkkkkklllnh explică (pentru Tatar_Alexandru_1983):

Imi Poti spune cam ce as putea mai exact sa fac?