| anutza97 a întrebat:

am o intrebare... fata mea este curata si ingrijita fara niciun semn dar am cateva alunite mici pe fata vreo 4, 5 iar eu cum am pielea deschisa se observa rau si as vrea sa nu se vada iar cu fond de ten nu prea as vrea sa ma dau pentru ca o sa mi stric tot asmectul fetei mele...stiti cumva ceva vreo crema pentru a scapa de ele sau ceva care le acopera si nu strica tenul?(PS am uitat sa mentionez ca am 14 ani de aceea nu vreau sa mi stric tenul de pe acum)

Răspuns Câştigător
| kkkira a răspuns:

Pai pentru alunite nu prea ai ce face dar dacasunt cosuri sau alceva foloseste produsele de la BioDerma, sunt foartebunepentru fata si ti-o curata perfect. Crede-ma casi eu amavutmulte cosuri si mi-au trecut in2saptamani.Sper ca te-amajutat