| alexandraheart19 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare. fetelor ce credetii de unghiile cu gel? credeti ca ar trebui sa mai am rabdare... luna viitoare fac 14 anii! FUNDA

4 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Mie mi se par o prostie (incomode, trebuie schimbate des, relativ costisitoare etc.), mai ales la varsta asta, insa poti sa iti pui, daca doresti si daca esti sigura ca asta vrei.

| Yummi a răspuns:

Of. fa cum crezi.

| NeimaginabilA a răspuns:

Get a life!
Asta este parerea mea?
Exact!
Ce-ti trebuie unghii?
Schimba-le cu bucati de plastic iar rezultatul va fi acelasi!

| AnKa76 a răspuns:

Da destul de multa pentru ca nu are rost pentru ce... Daca vrei tu, asa faci.