| DariusXD a întrebat:

Imi place de o fata nu sunt indragostit de ea dar e draguta.Si o pretena a intrebat-o daca ii place de cineva. E a zis nu. dar nu stiu cum a venit si a zis ca nu se intalneste cu baieti mai mici. Dar e nu vreau sa ma intilnesc doar sa fim amici adica sa facem cunstinta. Dar eu sunt doar cu 2 luni si ceva -3 luni mai mic.Credeti ca e mare diferenta? dar ea nu stie varsta mea e in a 6 si eu in a 5a ea e cea mai mica din clasa ei. deci e mare diferenta dintre noi? SCZ de categorie.

Răspuns Câştigător
| Sven a răspuns:

Bagate in discutie cu ea... dai o mel faina si nu mai stiu ce. si tot asa vorbiti la final ii zici ca mai pastrati legatura. cand mai intri pe mess ii zici " buna, ce faci? "... si tot asa tongue
sper ca ti-am fost de ajutor

fundita?batting eyelashesbig grin

2 răspunsuri:
| kryssumik a răspuns:

Spune-i pur si simplu ca vrei sa fiti amiciwinking

| fluturas a răspuns:

Nu e mare deloc diferenta happy de ce nu mergi sa vorbesti cu ea? asa simple discutii si sa-i spui ca vrei sa fiti doar amici happy?