| Andreea1566 a întrebat:

Am o intrebare, imi place de un baiat foarte frumos si destept.Problema e ca el este mai copilaros si nu cred ca stie ce inseamna sa ai o iubita sau prietena.Alta problema ar fi ca port ochelari, dar sunt frumusica. El ma baga in seama dar doar ca o amica. Ce sa fac? Dau fundita! Plizzzzz sunt disperata

Răspuns Câştigător
| Lilia2621 a răspuns:

Pai vorbeste cu el si zii ca-l placi, sa stii ce sa faci mai departe sa nu speri in continuare fara nici un rost. Intreaba-l daca te place, si zii ca ilplaci foarte mult, deunde stii ca el nu te place si nu va merge. Iar daca iti va zice ca vrea sa ramaneti preteni asta e, va fi greu dar vei sti ca nu va merge si putin cite putin aceasta simpatie, dragoste, sau cum ii zici tu va trece, decit sa stai si sa astepti, sa speri, pentru nimic. Dar poate daca zici ca e copilaros si nu stie ce inseamna sa aiba prietena, de unde stii ca nu vei fi tu prima lui prietena. Vorbeste cu el. Zi-i ca-l placi.
Pa ****. Succes

1 răspuns:
| RxTx a răspuns:

Ia-ma pe mien http://te-iubesc.hi5.com
eu stiu ce inseamna si 3 iubite :)) nu numai una :)
acum sunt singur ca mi-a plecat ultima cu un Austriac dar incet incet imi revin eu :)