| AndreaLoLiPoP a întrebat:

Am o intrebare! Imi spuneti daca extensile clip-on sunt bune, nu iti pica parul etc...Fundita.Ms mult.

Răspuns Câştigător
| AngieT a răspuns:

Scumpo probabil te dezamagesc dar toate duc la caderea parului si la slabirea radacinilor. + de asta mai sunt si inestetice daca nu are cine sa ti le aranjeze zilnic

5 răspunsuri:
| AndreaLoLiPoP explică:

Fundita,nu uita!tongue

| CandyTetris a răspuns:

Nu iti pica parul dar sunt foarte greu de atasat.Mi se pare ca oricum le-ai pune tot nu arata binebig grin

| AndreaLoLiPoP explică:

AngieT mersi mult pentru raspuns.Sincer nu m-ai dezmagit, ci vroiam sa fiu si eu singura.Ms mult...Atunci alte sanse care ar fi sa-mi creasca parul? Am cumparat tot feluri de sampoane, ulei prostii din astea dar nu ai functionat...

| AndreaLoLiPoP explică:

Dar precum am auzit extensile clip-on 100% NATURAL sunt bune, doar din pacate care nu sunt 100%NATURAL.big grin

| AngieT a răspuns:

Pentru cresterea parului poti face o maioneza din ou si ulei de ricin sau ulei de masline si tine amestecul in par cateva ore cu un prosop uscat cald. pupici :*