| Lala2345 a întrebat:

Am o intrebare, in episodul in care au spus semifinalisti am fost foarte ocupata si nu am putut sa vad imi puteti spune, va rog frumos cine a intrat in semifinala?

3 răspunsuri:
| Pişcoţica a răspuns:

De la ce emisiune? Românii au talent? Şi care din semifinale? 1 sau 2?

Cheers, Pişcoţica.

| Lala2345 explică (pentru Pişcoţica):

De la romani au talent sezonul 3, toti care au intrat in semifinala ...mai muly ma intereseaza daca a intrat acel copil brian

| Pişcoţica a răspuns (pentru Lala2345):

Au fost doar 2 semifinale, in a doua s-au calificat : Corul Fiat Lux, Diana Caldararu, WhoGonStopUs.
In prima semifinala :Vlad Grigorescu, Rotari Ghenadie, Gabriela Artene.

Acel copil brian inca nu a fost in semifinale. Urmează.