| Didi908 a întrebat:

Am o intrebare, in jurul sfarcului :d sa facut putin maro nu tot ci doar intr-o parte la ambii sani. Ce o fi?

11 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Presupun că te referi la areolă...
Poate-i jeg.

| Didi908 explică (pentru SongsoftheSabbathSacrifice):

Nu-i jeg mai fac dus in fiecare zi straight face

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns (pentru Didi908):

Glumeam.
Depinde cât de mari sunt petele, dar nu cred că e ceva.
Mai poţi aştepta să vezi dacă se măresc, dacă dispar, dacă îşi schimbă culoarea, dacă devin dureroase la palpare etc. şi apoi să te duci la un medic.
Poţi de acum să îi arăţi mamei tale.

| andreyutzzu3 a răspuns:

Nu pot sa-ti dau un raspuns pana nu vad pe viu care e situatia...

| XoXo4you a răspuns:

Ai grija o sa mori. Daca e sub forma de cerc in jurul sfarcului e perfect normal oricarei fete i se face maro sfarcul doar nu vrei sa fie roz bombon.De curiozitate...cati ani ai de nu sti toate astea?

| Didi908 explică (pentru XoXo4you):

Mda. cum sa nu. maine cred ca mor straight face

| XoXo4you a răspuns (pentru Didi908):

Era doar o gluma...serios acum te-ai facut maro in jurul sfarcului sau ai pete?

| Didi908 explică (pentru XoXo4you):

Nu e tot de jur imprejur... am doar cateva pete pe el sad

| XoXo4you a răspuns (pentru Didi908):

Vorbeste cu mama ta poate sunt doar pete ale pieli sau poate intr-adevar ai ceva dar nu te speria vorbeste cu mama ta ea stie ce e mai bine

| ionut1134 a răspuns:

Ai grija iti cad sani =]] intreab-o pe mama ta ea iti poate spune (nu cred ca este nimic grav nu mori sau nu iti cad sani.:]] )

| CatelusiiSarPeSaltele a răspuns:

Nu este un cerc in jurul sfarcului acela este normal, dar daca este o pata sau mai multe de o parte al sfarcului intreab-o pe mama ta si du-te la un consult?