| cosmin111 a întrebat:

Am o intrebare? M-am mutat la inceputul semestrului la o scoala noua si nu m-am acomodat si simt ca nu mai rezist. Se mai poate sa ma primeasca acum in pauza semestriala la scl veche? (Sunt un elev bun care se mandrea profesorii, dar mai faceam si boacane ). Deci repet : Se poate sa ma mut iar? Si scoala veche are nevoie de copii pentru ca sunt prea putini.

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut cosmin!
Da, si pentru asta mai este vacanta intersemestriala! Pentru rezolvat si probleme de tipul acestora! Te duci luni de urgenta la secretariat si faci o cerere de transfer in care spui ca nu te-ai acomodat si iti doresti enorm de mult sa revii acolo.Bafta!

| Mariaa20 a răspuns:

Buna.
Da sigur ca se poate.
atata timp cat au nevoie de copii pentru. ca sunt prea putini.
du-te linistit sigur o sa te primeasca.

ce trebuie tu sa faci este sa. i dai fisa de transfer dirigintei tale de la scoala din care vrei sa te muti.sa te duci la scoala la care vrei sa te muti. du-te la directoare si de acolo te va prelua ea!:*