| issabellaa a întrebat:

am o intrebare mai aiurita..Cum pot face apendicita?laughing

Răspuns Câştigător
| VanessaVaneeXo a răspuns:

Buna! Poi sunt mai multe cazuri.
Poti sa faci de la mancarea necomestibila gen: coji de seminte
Poti sa faci daca nu faci kk in fiecare zi..Mai multe!laughing

3 răspunsuri:
| allige243647 a răspuns:

Pai resturile care nu pot fi digerate [ coji de seminte, samburi ] se strang in maţul ăla. Şi dacă se umple trebuie să te operezi sa ţi-l scoată. Poţi să şi mori din cauza asta.

| VanessaVaneeXo a răspuns (pentru allige243647):

Poti sa mori in foarte putine cazuri. Daca ti se sparge, daca...

| allige243647 a răspuns (pentru VanessaVaneeXo):

Mda.;