| lupsealexia a întrebat:

Am o intrebare mai mult pentru baieti. V-ar placea de o fata cu aparat dentar?

9 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Da. De ce nu? Daca este cat de cat frumoasa, iar pe langa aspectul fizic, mai are si alte calitati, atunci cu siguranta ca mi-ar placea de ea.

| RAY a răspuns:

Faza cu placerea e involuntara, tie isi plac gandaci? Dar de ce nu? ca suntem finte emotionale nu stim ceea ce ne place, eu personal apreciez fetele care au grija de sanatatea lor desi ai respectul meu

| PikaPikaChuChu a răspuns:

Am purtat aparat dentar aproape 3 ani si am avut 4 baieti in timpul asta
Deci cred ca da! laughing

| PikaPikaChuChu a răspuns:

Ripley ești bătut în cap sau doar făcut în eprubeta?

| deea3507 a răspuns:

Piper perri

| Sorryeees a răspuns:

Sa stii ca nu conteaza aparatul dentar. mai mult caracterul conteaza. fetele cu aparat dentar sunt frumoase, ca si celelalte. daca e vorba despre tine sa stii ca nu trebuie sa te simti prost.nu fi suparata. dupa parerea mea, nu conteaza...

| patry01 a răspuns:

Buna, peste un an sau chiar cateva luni, acea fata il va da jos.

| Diana_Dienutz_1982 a răspuns:

Sunt fata si nu port aparat dentar, dar totusi nst ce e rau in asta, aparatul sa de jos dupa maximum un an. Si dc o iubesti, o iubesti asa cum este ea!