| cryss_6160 a întrebat:

Am o intrebare pentru cei ce joaca the sims 2! Am auzit ca exista o parola prin care iti poti umple toate nevoile(hungry, etc). Care este? Sau trebuie bagate mai multe? Am cautat pe net dar am gasit multe si nu au mers.Ma puteti ajuta, va rog?
Dau fundita celui ce imi da o parola ce functioneaza si fundita celorlalti ce ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| oOdeeaA a răspuns:

Hey Cryss! Da exista parola. Apesi CTRL+shift+C apoi scrii parola: maxmotives.
Sper ca ti-am fost de ajutor. big hug
fundita? smug