| pwp a întrebat:

am o intrebare pentru cei ce se uita la The Vampire Diaries!
mi-a scapat mie un mic detaliu, sau poate nu am fost atenta!
Caroline, care e vampir, cum umbla ziua?
funda

Răspuns Câştigător
| BYAAA_5532 a răspuns:

Pai Bonnie i-a vrajit si ei un inel.happy

asa cum au Stefan si Damon big grin

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bonnie a facut o vraja pe un inel... care lui Caroline nu ii place,,, dar il poarta pentru ca are nevoie laughing

| ღ♥ღuLyღ♥ღ a răspuns:

Dupa ce Katherine a transformat-o in vampir pe Caroline, Bonnie i-a facut un inel, la fel ca al lui Damon si Stefan, si cu ajutorul lui poate umbla ziua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bonnie a vrajit un inel...iar lui Caroline nu il place, dar il poarta pentru ca are nevoie de el. happy