| kickstar a întrebat:

Buna TPU.am o intrebare pentru fete.Cum ar trebui un baiat sa se comporte cu o fata,, si ce ar trebui sa faca ca s-o cucereasca?
Plzbig grin

2 răspunsuri:
| pinkqueen98 a răspuns:

In primul rand sa fie civilizatlove struck.sa fie frumoossmug.sa aiba prietenikiss.si cam atatkiss.si sa se imbrace coolhappy[si daca se poate sa fie bogat si nu zgarcitlaughing]

| Alinushaaaa a răspuns:

Pai thinking
Sa nu fie nesimtit oh go on [sa nu faca glume proaste]
Sa fie atent cu ea,sa-i vorbeasca frumos,sa ii dea mesaje si sa o sune des. Sa nu vorbeasca cu fa oh go on [suna urat oh go on numai taranii vorbesc asa]
Si sa fie insistent. [eu cred ca fetelor le place ca un baiat sa fie insistent,un baiat poate crede ca daca este insistent o plictiseste, dar nu e asa, daca el insista fata isi da seama ca de fapt el chiar tine la ea si se hotaraste sa ii dea o sansa.] Si insistenta lui o face sa realizeze cat este de frumoasa si ii da mai multa incredere.