| JBelena a întrebat:

Buna TPU happy
Am o intrebare pentru voi happy.
Deci, eu am o sora pe care o iubesc foarte mult :X :X :X. Ea a pecat in Italia crying. Vine peste o luna sad.Au trecut abia 3 zile, dar parca au trecut 3 secole... Vreau sa-i trimit pe mess o melodie ca sa-i arat cat de mult o iubesc :X. Dar nu stiu ce melodie. Deci, cine e dragut si destept sa-mi zica o melodie frumoasa?happy

Dau FUNDA...happy

[Scuza`ti categoria, dar in asta se cauta intrebari cel mai mult :X]

Răspuns Câştigător
| LauraMLD a răspuns:

Adda-Prietenie adevarata! ie super frumoasa. se potriveste perfect. te pup :*

3 răspunsuri:
| me_1960 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel, doar ca eu am frate.Din pacate la mine a stat 3 sau 4 luni in Italia:((.Dar a trecut si asta.Gandeste-te ca despartirea asta o sa va aproprie mai mult.Iti recomand melodia asta.Refrenul se potriveste mai mult!:) http://www.youtube.com/watch?v=7fUGfZHlkt4

| piiiinnnkkkk a răspuns:

Buna.Stiu cum este sa iti fie dor de cineva apropiat care este plecat in alta tara. Iti pot da eu o melodie frumoasa. Sper sa iti placa si tie.Eu nu ascult manele deloc, dar melodia asta m-a impresionat. Sper sa iti placa si tie. Uite site-ul:http://www.trilulilu.ro/muzica-diverse/nicoleta-guta-sora-mea