| rebecaaa678rebe a întrebat:

Bună TPU, am o întrebare puțin mai ciudată sper ca mă puteți ajuta cu un sfat sau cu un răspuns bun. Sunt o adolescentă de 17 ani și am o anumită problemă legată de sânii mei, aceștia fiind, puțin lăsați în jos și " desparititi puțin " nu înțeleg de ce sad, alte fete de vârsta mea au sânii routunzi și ridicați în sus sau cum s ar zice. Ce pot face nu mai fie așa cum am menționat?

4 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Nu poti face nimic in afara sa-i ridici cu sutien sau bustiera. Toate avem complexe, tie daca nu iti plac sanii tai poti sa faci operatie de lifting sau implant, poti sa-i faci cum vrei tu. Dar dupa ce mai cresti. Eu recomand sa faci operatia dupa ce faci copii (daca vrei copii) pentru ca dupa nastere si alaptare sanii se lasa foarte mult mai ales la femeile cu sanii deja lasati

| LisaJulie a răspuns:

Acum depinde și de alimentație dar și de genetica! Dacă ai rude care au arătat asa in copilărie asa vei arata și tu. Ce poți face este sa mănânci mai multe fructe și legume! Asa ți se va dezvolta corpul

| Madaxo97 a răspuns:

Nu prea ai ce să faci, dacă așa te-ai născut, fiecare are corpul diferit, și nu îl putem schimba, decât în cel mai extrem caz prin operație estetica, dar nu îți recomand, ești mult prea tânără să apelezi la asemenea proceduri, acceptă-te așa cum ești, nu ai ce să faci.

| aledior123 a răspuns:

Poartă sutien și mănâncă mai multe fructe și legume.