| username121212 a întrebat:

.. Se poate sa imi vina ciclu peste sarcina? Mi-a venit chiar la timp. Numai ca sunt balonata si ma dor putin ovarele si spatele, si mi-e putin teama.

Răspuns Câştigător
| Empathizer a răspuns:

Nu sunt niste dureri anormale la menstruatie, de ce ti-e teama de sarcina? Nu e imposibil sa iti vina menstruatia peste sarcina, dar situatia descrisa de tine nu pare sa aiba legatura cu sarcina, ci cu sindromul premenstrual si menstruatia ca atare.

| username121212 explică (pentru Empathizer):

Pai am avut contact sexual cu pr meu(neprotejat) dar s-a intampat a 3 a zi de la terminarea menstruatiei..si de asta aveam o teama.dar daca menstruatia mi-a venit la timp. sper ca nu e vreo problema de genul

2 răspunsuri:
| Licuricea a răspuns:

Fa un test de sarcina si nu mai trai cu teama, daca ai asta in cap, orice simptoma ti se va parea ciudata pana nu vezi rezultatul