| jessyka_9063 a întrebat:

Buna TPU.am o intrebare URGENTA pentru. care veti primi FUNDA iar restul vot. am sa va adresez intrebarea celor care au cont de facebook sau stiu ...pe chatul de pe facebook apar cand sunt on. si cei pe care ii am, care le'am dat LIKE, adica nu doar prietenii, ceilalti? daca da, apar normal? URGENT veti primi funda si restul vot. puup

Răspuns Câştigător
| cosmin2sun a răspuns:

Da apari normal iar celor care le-ai dat like vor primi notificare. si eu ma intrebam asta pana am aflat. O zi buna! happy