| anonim_4396 a întrebat:

Am o întrebare, voi cum preferați sa fie o fata(intreb și fetele și baietii) cu parul lung sau parul scurt?

Răspuns Câştigător
| Plato a răspuns:

Lung, e un simbol al feminitatii.

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde cum ii sta bine, am vazut destule fete carora le sta mai bine cu parul scurt.

| SilentRain a răspuns:

Cu creier în cap și fără păduchi

| Theo94 a răspuns:

Lung.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe mine mă interesează sufletul şi bunătatea. Părul oricând şi-l poţi tăia sau lăsa să crească.

| Jasa a răspuns (pentru anonim_4396):

Știu la ce te referi, și pentru mine sufletul este cel mai important. Dar aveam o dilema, nu stiam dacă sa ma tund sau nuhappy. Adica am parul destul de lung, și mi-ar fi mila sa il tund, dar totuși vreau sa incerc ceva nou. Însă cred ca il las așa.

| anonim_4396 explică (pentru Jasa):

Nu este niciodată pre târziu să încerci ceva nou, aşa că dacă crezi că ţi-ar sta bine aşa atunci noroc! happy

| BunaZiuaMerio a răspuns:

Lung.Sau cu parul pana la umeri.(P.S.Nu intrebati de ce?)