| ScarlatElenaa a întrebat:

TPU! Am o mare dilema.Trebuie sa intru la liceu si nu stiu la ce sa intru! vreau la facultate sa intru la relati economice internationale sau la drept ce profiluri trebuie sa aleg pentru a intra la facultate la una dintre variante si ce job-uri o sa am daca urmez relati economice internationale? se castiga bine? multumesc! dau funda!

Răspuns Câştigător
| Rives a răspuns:

Ar trebui sa te bazezi pe un profil economic sa fii tot in domeniul pe care vrei sa-l urmezi. Bafta!

1 răspuns:
| Anita20Peace a răspuns:

Profil de real! Succes!