| PerfectAngel a întrebat:

Am o mare mare mare problema :@. M-am saturat de gura mamei cand iau note mici, cand vede mediile, cand nu stiu ce am facut am stat pana tarziu la pc, factura mare la telefon, etc. Ce pot sa fac atunci pe moment sa scap de gura ei? :@ Stie ca tot asa fac in continuare orice mi-ar spune, dar ii place sa-mi faca mereu morala :@. De obicei eu ii ziceam "Da imi bag picioarele in (treaba de care era vorba), si plecam. :@ Altceva, ce pot face? PS:Nu vreau sa veniti cu sfaturi de genul " Data viitoare numai face acel lucru si nu-ti va mai face morala","data viitoare invata mai mult" :@. Deci vreau sa o fac sa inteleaga ca imi face degeaba morala :@:@. Astept raspunsuri/sfaturi utile, nu 2-3 cuvinte pentru fundahappy Msy big hug pupkiss

Răspuns Câştigător
| paulsefuteinbazadedate a răspuns:

*** asta e. Faptu-i consumat.Ce poti sa schimbi daca de tipi la mine. chatterbox

7 răspunsuri:
| Ralluca25 a răspuns:

Spune-i că te-ai saturat de atata morala pana la urma si ea a fost copil trebuie sa inteleaga.
spune-i ca este doar o nota mica pana mea nu moare nimeni din cauza asta oh go on
asa face si mama da a lasat-o mai moale. laughing)
spune-i ca sunt doar niste note mici daaca iei un 6 sau 7 nu e o crima doar nu esti geniu sa iei numai 10.
succes. :*

| KaRa23S a răspuns:

Zii ca nu's singura. A mea inca a fost mare nota:d

| PerfectAngel explică:

Cristina,bun sfat mi-ai dat! ia incearca tu prima si zi-mi si mie cum ewinking
eventual omoara-te si apoi zi-mi si mie cum ewinking. raspunsul tau este unul stupid, mai bine nu-l mai dadeaiwinking. daca tu esti genu ala sa nu iesi din cuvantu lu maica-ta e problema ta, eu nu-s asa. Nu mai da raspunsuri din astea ca le dai degeabawinking

| PerfectAngel explică:

LolZero ea crede ca daca imi face morala schimba ceva si data viitoare nu o sa mai fac asa. Dar eu i-am dovedit mereu ca imi tine morala degeaba.
DeSiRe23Betty & Patii nu este vorba numai de invatat, de note...este vorba de TOT ce fac eu gresit! Ea vrea copilul ala exemplu pentru toti si cel mai perfect,de aia imi tine morala. Dar eu incerc sa-i explic ca m-am saturat de gura ei mare si ca tot asa voi face,deci mai bine sa ma lase in pace, ca nu trebuie sa ma mai suporte mult, dar nuuuuuu ea o tine una si buna ca de ce ai facut aia ca nu stiu ce si nu stiu ce... ce naiba sai mai zic?

| PerfectAngel explică:

Daca ai cunoasteo pe mama nu ai mai gandi asawinking oricum, numai conteazawinking Astept sa cresc cum spui tu happy

| Cristina_3547 a răspuns:

Maica-ta iti permite sa injuri in fata ei?
Da pleaca de acasa fato! N-o sa ai nici un fel de morala. O sa poti sa stai zi si noapte pe net, la tel, sa nu mergi la scoala, o sa poti sa te urci pana si pe pereti daca vrei.Nimeni n-o sa-ti zica nimic.
Ce e greu?
Un pic de respect fata de mama ta n-ar strica.

| Cristina_3547 a răspuns:

Draguto, incearca sa accepti si alte pareri, nu doar ce iti place sa auzi.Iar eu o sa dau cate si ce raspunsuri vreau, bine scumpo? love struck
Una e sa faci absolut tot ce vrea maica`mea / a ta si alta e sa o respecti pur si implu.Ca ea iti pune de mancare, spala, munceste si face tot ce face pentru tine. Lucruri pe care nu le apreciezi, din cate dai de inteles.
Lasa, cresti tu! :*