| 0hippy0 a întrebat:

Buna TPU:*! Am o mare problema daca o pot numi asahee hee Ador serialul Forta destinului si as vrea sa stiu in ce episod afla Ivan ca Lucia este insarcinata si ca are o relatie cu cel mai bun prieten al luisad Tristbig grin Vreau sa stiu va roggpuppy dog eyes:*:*:*:* Pentru cei ce urmaresc filmul:X Iar celorlalti vi-l recomand:X Fundita:X:*happy

1 răspuns:
| zoomumbaa a răspuns:

Http://televisa.esmas.com/......capitulos/ aici gasesti ideile importante din fiecare episod