| DelyDelia a întrebat:

Am o mare problema. De mai bine de un an cel cu care ma inteleg cel mai bine mi fost iubit. Am trecut peste trecut si am ramas prieteni, poate vi se pare ciudat, dar am ramas extrem de apropiati, de fiecare data ne ziceam totul, el era mereu langa mine, si eu langa el. Insa intr-o zii s-a intamplat sa ne sarutam. Timp de cateva zile ne comportam ca si cum nimic nu s-ar fi intampla. Insa brust ceva s-a racit intre noi, si nu mai putem vorbi ca inainte. Ce s-a intamplat de fapt?

Răspuns Câştigător
| NorishorPhufos a răspuns:

Voi de fapt va iubeati, si din cauza asta v-ati sarutat, iar o data ce v-ati dat seama de asta v-ati speriat si asta e rezultatul, nu? Poate asta nu e din partea ta, poate e din partea lui. Eu zic ca pentru a rezolva "problema" asta ar trebui sa vorbiti, sa va spuneti ce v-a facut pe fiecare sa va indepartati unul de altul si sa gasiti impreuna o solutie. Speri ca ti-am fost de ajutorhappy

1 răspuns:
| MadalinaAlexandra a răspuns:

" Daca doi iubiti inca mai raman prieteni, ori nu s-au iubit niciodata, ori inca se mai iubesc!"