| Andreea_2939 a întrebat:

:*
am o MARE problema crying eram prietena cu o fata dar dupa ce nu am mai fost prietene a inceput sa ma urasca. imi face rau si toata lumea spune ca ea e mai buna pentru ca niciodata n-a vazut nimeni cum face ea si cum joaca teatru frustrated nu zic ca e numai vina ei doar ca e nedrept ca ceilalti sa zica ca ea e mai buna doar fiindca se da bine pe langa toti si eu sunt sincera cu ei. si lumea zice ca prind fite si mereu mi se intampla numai lucruri din astea. crying( uneori imi doresc sa fiu singura sa nu mai vb cu nimeni sigh va roog TPU ziceti-mi ce trebuie sa fac puppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa vb cu ea.si intreab`o dk iti face rau.si dk vrea sa te puna intr-o lumina proastha fata d prietenii thai.adica n-are rost sa continuati asa.afla care e problema pentru care ea te uraste asa mt...si poate ca va veti impaca sau macar sa nu`ti mai fac rau

baftha
!

funda?batting eyelashes

2 răspunsuri:
| Dey_1617 a răspuns:

Buna.poate o sa ti se para banal ce spun.
Dar nu te intrista,ca ea te uraste,ca iti face rau,lasa lumea sa spuna ce vrea,tu daca le-ai spus o data ca nu e asa nu mai repeta de multe ori. Daca te vorbeste de rau sa nu cumva si tu sa faci la fel, tu din contra daca e sa vorbesti despre ea, vorbeste frumos despre ea. Stii.intr-o zi se intoarce roata.pentru ca Dumnezeu e sus si vede. Nu o judeca tu,are cine sa o judece, las`o sa vorbeasca daca are de vorbit despre tine, sau daca vrea sa iti faca rau tu spune`i ca o vede Dumnezeu si atat.lasa de la tine.si lasa lumea sa spuna ca ea e buna,pentru ca isi vor da seama cine e ea,poate nu acum, dar mai incolo isi vor da cu siguranta seama. Nu iti trebuie multi prieteni, 2-3 dar astia sa ii ai ca fratii tai! Nu te mai gandi ca vrei sa fii singura,sa nnu vorbesti cu nimeni pentru ca nu e bine. Viata e frumoasa, daca stii sa ierti, si sa fii buna.:*
Eu. sper ca te-am ajutat.
Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Msk:*