| adytzu98 a întrebat:

Am o mare problema ...Sa incepem, un baiat spune ca e vina mea e ca el s-a despartit de prietena lui, desi eu nu i-am facut nimic.Nu-l cunosc, dar el o zi intreaga m-a injurat si m-a jignit pe mess, fara sa ripostez.La un moment dat a inceput sa ma ameninte si sa caute informatii despre mine. Am vorbit cu niste amici si mi-au spus sa am grija, deoarece stie foarte multi golani si se putea lasa cu spitalizarea.Acum nu stiu ce sa fac.Am sa incerc sa vorvesc cu el, sa imi cer scuze, dar nu stiu.Va rog, dati-mi un sfat!

Răspuns Câştigător
| Laszlo_5610 a răspuns:

Pai va intalniti toti trei:tu, baiatu' si prietena lui.ma rog fosta...si ajungeti la o intelegere. explicandu'i, dar trebuie sa fie de acord si presupusa lui prietena!
Bafta!

3 răspunsuri:
| Mikiiiiiii a răspuns:

Vorbeste cu fosta prietena a lui si roag-o sai explice baiatului ca nu iai spus ei nimic ca sa se desp de el. funda big grin

| Anomar_5534 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa vorbesti cu el...dar daca el nu vrea si situatia se agraveaza ar trebui sa vorbesti cu parintii.Parerea meawinking

| dumi_8715 a răspuns:

Fugi in Honolulu