| Miriamm a întrebat:

Am o mare problema si sunt extrem de ingrijorata. Pe 23 iunie mi-a venit menstruatia, m-a tinut 7 zile, iar pe 4 iulie am facut dragoste cu fostul iubi. Noi am facut cu prezervativ si am schimbat 3 prezervative. Nu cred ca s-a rupt niciunul pentru ca nu am vazut...dar unul dintre el, inainte sa iti dea drumul in prezervativ s-a ridicat putin. Acum suntem in 24 iulie, iar menstruatia nu si-a facut aparitia, desi ma doare burta pe jos, ma dor ovarele mai mult, si ma dor si sanii. Ce sa fac? Va rog ajutati-ma. Credeti ca sunt insarcinata? Mentionez faptul ca am 17 ani. Ce se intampla? VA rog din suflet ajutati-ma pentru ca sunt foarte ingrijorata.

2 răspunsuri:
| Miriamm explică:

Inainte sa isi dea drumul**** (scuzati greseala)

| pietrean a răspuns:

Cred ca ai riscat putin, dar daca ati folosit prezervativ, nu cred ca esti insarcinata.Simptomele,iti indica, pregatirea uterului pentru menstra.De ajutat,nu prea te putem ajuta, decat cu presupuneri, restul, doar tu o sa afli.
Ma mir, ca ati m-ai facut dragoste de adevarat, daca tot ati stat sa schimbati prezervativele.