| Delia12 a întrebat:

happy Am o mare problema. Un prieten mi-a cerut sa o fac cu el dar eu nu stau cu respectivul baiat. Acel baiat imi place la nebunie. Oare isi bate joc de mine?

Astept raspunsuri! FUNDA!hee hee

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Tu ce crezi? Se vede clar ca da, din moment ce tu nu esti cu el si iti cere asta. Daca ar avea vreo intentie serioasa, nu ti-ar cere asta inainte sa te cunoasca mai bine, sa afle mai multe despre tine si asa mai departe. Probabil a auzit ca tu il placi, iar acum vrea sa obtina ceva de pe urma acestiu lucru. Dar tu faci ce vrei.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Esti genul de fata la care baietii isi permita sa ceara asa pe fata?

| amaliaamely a răspuns:

Pai dupa parerea mea isi bate joc de tine...happyhappyhappy

| fgsxbfhg a răspuns:

Tu chiar ai 12 ani? ce-ai mai asteapta. si sex nu se face cu ''prieteni'' se face doar cu iubitu ata tot...

| foreveravailable a răspuns:

Nu cred ca isi bate joc, daca iti place el la nebunie, atunci cred ca poti observa dupa comportamentul lui daca are intentii serioase. Funda happy