| Antonia075 a întrebat:

Am o mica intrebare: Cum sa ai un majorat de neuitat? Adica ce se face la un majorat? In afara de dansat, mancat, jucat adevar sau provocare... Aveti ceva idei? Si muzica..in afara de muzica precum dansul pinguinului si meneaito.ce muzica ar merge? Dau funda pentru cele mai reusite raspunsuri :*

4 răspunsuri:
| Anon03 a răspuns:

Pentru a avea un majorat de neuitat trebuie sa te simti tu bine. De muzica eu zic sa chemi un DJ nu costa prea mult dar nu uita sa pui acoloo o manea 2-3 ca sa se simta bibe invitatiii ce naibaaahee hee. A da si ca sa ai cel mai de neuitat majoraat o pardida de sex dala in grup sau cum vreei prinde cel mai bine

| neutrino a răspuns:

Cateva dansuri, sus pe masa, nud, va face seara de neuitat.

| bunulrau a răspuns:

Majorat de neuitat ...hmmm greu asta... tinuta obligatorie lenjerie intima.

| mihai421 a răspuns:

Incearca sa faci ceva neobisnuit, Ceva iesit din comun, De exemplu la majoratul meu eu am fost dus de parintii mei la parasutism, a fost super,.