| esteffy a întrebat:

Am o mica-mare problema, am aproape 17 ani si pana in momentul de fata nu am avut niciun prieten (iubit), sunt destul de timida si pot spune ca nu sunt o persoana urata.Va rog din suflet sa ma ajutati cu sfaturi, pentru ca imi plange sufletul in mine cand vad ca prietenele mele i-au schimbat precum sosetele! Multumesc

3 răspunsuri:
| Unbelievable a răspuns:

Bună. Nu te impacienta, va veni și rândul tău. Trebuie doar să ai răbdare.

| esteffy explică:

Multumesc!

| Deuuuduu a răspuns:

Ai o parere proasta despre tine, cea ce nu este deloc bine... :* Exista un baiat pentru orice fata doar ca nu l-ai gasit inca pe cel potrivit :*