| blackheart26 a întrebat:

Am o mica problema, este legată de o prietena foarte buna, deci ne cunoaștem de când a început liceul, ne-am înțeles bine din prima și am devenit foarte apropiate, venim amândouă acasă, doar ca are momente in care mă ignora și nu ne salutam cum o făcem noi (ne îmbrățișăm) și mă simt prost! Plus ca se lauda foarte mult și vorbește numai despre persoana ei, înjură de Dumnezeu și cruce când e nervoasa și mă deranjează super rău, bârfește pe de alta parte, este foarte sociabilă cu toți eu fiind opusul, m-am cam atasat de ea și stiu ca nu trebuie, ca nu ne cunoaștem dar nu stiu ce sa mai cred! Îmi spune ca mă iubește și când ne vedem este foarte drăgăstoasă, dar are momente când nu face asta, mi-a zis la anul ca sta cu mine in banca, dar cred ca mă folosește deoarece eu invat bine și ea nu, nici nu stiu ce sa cred, oare ține la mine sau mă folosește? Sunt puțin cam geloasa când sta cu altele și cu mine nu, îmi dați un sfat?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să îți faci și alte prietene, să nu devii complet dependentă sentimental de ea.

| blackheart26 explică (pentru sadrian46):

Dar nu sunt! Pur și simplu mi s-a părut foarte de treaba înainte sa o cunosc in totalitate, chiar dacă țin la ea și acum...

| sadrian46 a răspuns (pentru blackheart26):

Când ai așteptări mari, și dezaămgirea e mare.