| anonim_4396 a întrebat:

Am o mica problema. In ultimul timp prietena mea imi vorbeste urat(nu ma injura) doar ca, cateodata chiar nu pot sa i raspund cand ma intreaba ceva pe mess si ii spun dar ea tot timpul spune ca mint ca sa ii spun daca nu am chef de ea. Si pe mine ma deranjeaza. Sau cand ma mai intreaba ce muzica ascult ii spun tot aceiasi..si ma i a cu- Tot timpul asculti muzica aia a ta...mai asculta si tu ceva nou.Ti e si frica sa mergi undeva sa intalnesti oameni noi.- si tot felul de chesti.
Ce credeti ca ar trebui sa fac? P.S.-scuze daca am gresit categoria dar sunt noua si nu prea le stiu.
Multumesc mult
funda si vot

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Ea cauta motive sa scape de tine asa ca trebuie sa-i zici sa lase prostiile si sa scoata cheia seifului ca nu-i merge cu minciuna.

1 răspuns:
| Gabryel123 a răspuns:

In aceasta relatie a intervenit Efectul numit ~PLICTISEALA~, momentul cand o persoana e plictisita de cealalta si incearca sa scape de ea dandaui anumite motive, sau enervando pana cealalta persoana isi iese din minti si pune capat relatieiwinking. Poti cauta alta fata sfatul meu, sunt destule fete plus de asta femeile predomina pamantul deci sigur o sa iti gasesti si tu fata ta care nu o sa iti mai bage anumite motive si o sa te placa asa cum esti chiar daca nu apare nimic nou la tine in fiecare zi. Sper ca ti-am fost de ajutor cu ceva