| WTFuck a întrebat:

Buna TPU.am o mica problemea ...am un prieten (ma rog realtie neoficiala) care e din alta parte si eu sunt cam la 600 km de el :-s si vine in vacante in orausl in care stau eu si ma rog ne sarutam si chestii si tine ff mult unul la altul happy simi'a mai zis ca ma iubeste. dar eu duminica trecuta i'am zis totce simt si el mi-a zis ca :"Voia sa fie sigur!happy" si tot schimba subiectu' si eui-am zis ce crede de tot ce ma zis si el a zis ca :"Gandeste'te la cel mai frumos lucru pe care as putea s ati'l zic dar nu pot din cauza distantei!" si eu am ramas muta straight face put si simplu nu stiu ce sa cred eu il iubesc si vorbeste cu un prieten de-al meu si ii zice ca nu ma poate uita si ca se gandeste mereu la mine happy dar... mie de nu imi poate zice aucm ca ma iubeste?:O3 FUNDA happy

2 răspunsuri:
| Marychary a răspuns:

Probabil..nu iti zice pentru ca e timid sau pentru ca ar vrea sa iti faca o surpriza sa iti spuna asta intr-un cadru mai romantic...

| scumpykppp a răspuns:

Pai poate ii este frica de distanta incearca sa il intelegi ...stii tu ochii nevazuti se uita nu poti sa fii cu o persoana care e departe de tine si mai ales o relatzie neoficiala...cred k ii este frica sa te iubeasca pur si simplu stie ca sunteti departe unul de celalt si ca o sa suferiti (mai bine pastrati o relatie de prietenie e mai bine pentru aman2):*