| miha98 a întrebat:

Buna TPU am o nedumerire sper sa ma ajutatibig grin deci imi place de un baiat mai mic de cat mine cu un an si vreau sa aflu daca si el ma place... o colega care stie toata povestea mi-a zis ca da deoarece se uita dupa mine mereu, ma baga in seama doar in prezenta a 2 persoane cel mult...eu nu sunt tocmai sigura as vrea sa il intreb dar mi-e frica ca dupa sa nu isi bata joc de mine.
Ma puteti ajuta? va roggsadcryingcrying

Răspuns Câştigător
| Zappacithha a răspuns:

Crede-ma ca stiu cum etongue...Poi ai putea sa rogi o prietena sau un prieten pe care il aveti in comun sa il intrebe daca te place (fara sa ii spuna ca si tie iti place de el) daca da...atunci sorry, dar daca ii place poti sa trec la atac.winking

aa:si daca nu te place: nu fa mare tam tam, asculta-ma pe mine: dupa autobuze si baieti sa nu fug niciodata ca vine altu' dupa 10 minutewinking

:X:X:X (fundita?big grin)

2 răspunsuri:
| Heys a răspuns:

Pai sa vezi si tu, nu il cunosti pe baiatul acela daca il cunosti bine sti cum ar reactiona dar nu cred ca te face de ras daca il intrebi de obicei baietii se cam blocheaza si ori zic da sau nu zic nimic.Mai sunt si de aia... care lasa de dorit da nu cred ca te ti dupa asa ceva.big grin astept funtita

| Zappacithha a răspuns:

No,care mai ii faza cu baiatu?big grin te-a ajutat sfatu meo?big grin