| flo97 a întrebat:

Buna TPU am o noua intrebare pentru voi astazi. happy
Imi place de o fata suntem prieteni foarte buni vorbim tot felul de tampeni! ex. asteara am vb cum ar fi daca as merge la ea acasa si s-ar trezi k mine langa pat la care ea zice sa aduc o pereche d catuse roz! ba cand am auzit m-a apucat un ras si dp ii raspund da pentru ce draga mea? si replicat pai daca e sa o facem sa o facem cum trebuie tu aduci catusele roz eu te leg de pat si de acolo vedem noi rolling on the floor si na nu stiu cum sa ii zic ca imi place mult de ea pentru ca are prieten... HELP dau funda la cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Angel_Ingeras_Mik_1996 a răspuns:

Buna! In primul rand trebuie sa te asiguri ca si ea te place cu adevarat daca sunt sentimentel reciproce inseamna ca va potriviti si nu conteaza daca are prieten sau nu conteaza daca va iubiti cu adevarat! sper ca te-am ajutat :*:*

3 răspunsuri:
| lolitaa18 a răspuns:

Tie iti place de ea sau ti-a placut doar chestia cu catusele?hee hee

| flo97 explică (pentru lolitaa18):

Faza cu catusele e doar caterinca facuta de mine si de ea sa nu crezi ca fac asa ceva(nu inca) laughing)) dar de ea imi place mult!

| lolitaa18 a răspuns (pentru flo97):

Atunci asigurate ca si ea are aceleasi sentimente pentru tine...succes!