| Magdalena234 a întrebat:

Buna TPU happy!

Am o pagina de facebook si vreau sa o cresc, abia astazi am facut-o.

1.Cum as' putea sa o cresc? Adica, imi puteti spune moduri de publicitate?(adica cum sa vorbesc, in asa fel incat sa imi faca)
2.Ce sa fac sa fie fanii mai activi?
3. Daca voi aveti pagina, imi puteti lasa linkul? puppy dog eyes

Altceva ce imi puteti spune despre pagini? Eu stiu foarte multe dar na...Mai mult nu strica nu? laughing)
Spuneti-mi TOT ce stiti despre pagini happy puppy dog eyes Daca aveti o pagina foarte mare cum ati crescuto? thinking

Dau funda pentru cel care este cel mai complex! Vreau multe detalii despre pagini,,

3 răspunsuri:
| Anonim693 a răspuns:

Încearcă aici. Aduc like-uri la orice poză, postare sau pagină chiar și pe youtube. --> www.crescpagini.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O metoda de a face multe likes e sa intri intr-un grup de publicitate pentru pagini pe facebook. Trebuie sa scrii,, publicitate pentru pagini (sau ceva de genu). Acolo iti lasi link-ul de la pagina ta sau ip paginii, iar ceilalti membri iti vor da like paginii, dar si tu trebuie sa dai like paginiilor lor.

| CreaţaWsz a răspuns:

1. Invitat-ti toti prietenii dupa facebook sa-ti aprecieze pagina.
2. Pune poze/statusuri/jocuri/povesti care sa le atraga atentia.
3. https://www.facebook.com/LinkuriDinCartier.Ro?fref=ts
(asa am crescut-o si eu pe a mea)