| Alwee a întrebat:

am o poveste mai lunga sper ca aveti timp sa o cititi
cunosc un baiat de mult timp dar doar acum un an am inceput sa vorbim eu ma indragostisem de el si din spusele prietenului lui cel mai bun am inteles ca si el ma i place dar intre timp el a avut mai multe relati am trecut peste implicanduma si eu intr-o relatie dar nu puteam sa nu ma gandesc tot la acel baiat pana intr-o zi cand iesisem cu el la plimbare si sa sarutase dupa ma condus acasa si mi-a zis daca vreau sa fiu cu el. eu am aceptat 3 zile o fost foarte bine adica cand era cu niste persoane de la scoala nici nu ma saluta dar dupa era numa miere si azi il sunasem si mi-a spus sa nu ma supar dar vrea sa ne despartim si sa ramanem prieteni ..asta nu mai inteleg el a spus cu gura lui ca el chiar ma place si acum nici el nu mai stie apoi o inceput sa imi vorbeasca foarte urat.nici nu mai stiu ce sa inteleg chiar mam atasat foarte mult de el. nu stiu ce sa mai inteleg am incercat sa par fericita in fata lui dar chiar nu imi iese mereu cand il vad imi vinee sa plang va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| k1fighter a răspuns:

Singura solutie e sa te reculegi si sa nu mai plangi pentru unu care nu are tupeu sa arate lumii ca te place.Inseamna ca el e un las, nu trebuie sa ii faci asa ceva unei fete mai ales daca iti place de ea.Nu mai plange, incearca sa-ti cauti un baiat care sa te merite. Oricum momentan nu ai ce sa faci. Timpul este cel care le rezolva pe toate in cazu asta.Succes

1 răspuns:
| MissxD a răspuns:

Pai nu cred ca te place... sau daca ar fi fost sa te placa, probabil a considerat ca nu esti tu cea potrivita pentru el. A vrut doar sa te incerce sa afle daca intr-adevar simti ceva pentru el. Uita-l si treci peste. Ramaneti prieteni daca vrei. De acum cauta alti baieti happy O viata ai! happy