| DamiPapucii a întrebat:

am o prietena care ii place un baiat, dar intr-o zi un alt baiat i-a facut ceva si de atunci baiatul de care ii place nu mai vb asa de mult cu ea.(Asa crede ia ca s-a intamplat)ce sa faca sai dea cu piciorul la baiatu cel care nu-l place si sa vb din nou cuy cel care il place?
Funda

1 răspuns:
| Chris a răspuns:

Trebuie sa fac un efort imens sa inteleg ce spui tu acolo, din cauza numeroaselor greseli gramaticale si de exprimare. In fine, cred ca asta nu e treaba mea. Revenind la intrebarea ta.stim noi mai bine ca prietena ta ce vrea? Daca vrea sa vorbeasca din nou cu baiatul pe care il place, o sa o faca, mai devreme sau mai tarziu, tocmai pentru ca nu ii este indiferent.