| Iubirikiii a întrebat:

Am o prietena si are 13 ani...problema e ca are sanii mici...ce poate sa faca sa ii mai creasca?

6 răspunsuri:
| crysty97 a răspuns:

Sa astepti Daa!

| justagirl21 a răspuns:

Tu o iubesti pe ea, sau pe sanii ei?!?
nu te supara, dar nu toate fetele de 13 ani sunt foarte dezvoltate! te uiti prea mult la stirile protv!:-P

| Iubirikiii explică (pentru justagirl21):

Normal ca pe ea o iubesc..doar ca ea m-a pus sa postez intrarea...adika ea a postat. o...

| Eternitas a răspuns:

Bună!
Este normal ca la vârsta de 13 ani să aibă sânii mici. Poate ar trebui să o laşi aşa, sau să încerce :
http://www.romedic.ro/marirea-sanilor-0P14519!

| SilentScream a răspuns:

La 13 ani nu stiu la ce va asteptati, cat de mari vreti sa va fie.
Oricum, fiecare cu corpul lui si ritmul lui de crestere, sa mai astepte cativa ani si daca nu cresc...asta este.
Ar putea incerca sa'i maseze.

| TheDayYouDied a răspuns:

Ce probleme aveti voi la varsta asta.