| dulceata_2314 a întrebat:

am o prietena vera e a 7 si e foarte frumoas. ii place de un baiat mai exact varul meu robert, dar el nici nu o baga in seama ea imi tot spune ca tine cura pentru el ca se imbraca mai misto ca isi intinde parul dar in schimb nimic va rog eu chiar imi doresc sa fie impreuna va rog sa ma ajutati dau funda:XX

Răspuns Câştigător
| Ge0 a răspuns:

Pai daca nu o baga in seama.ar trebui sa il lase in pace, incearca sa vb mai intai cu varul tau si sa-l intrebi daca o place pe prt ta. daca cspune ca nu simte pentru ea nimic mai mult decat o prietenie atunci ii spui varului tau sa incerce sa vb cu ea si sa-i explice ca vor ramane doar prt.[dar cu frumosu`], sa nu mai faca schimbari in viata ei.si sa fie exact cum vrea ea, nu cum vor alti. daca varu tau iti spune ca o place.[dar ii e teama sa-i spuna\rusine]ii pui pe amandoi in fata si ii lasi sa vb, ii scoti undeva la un suc.etc.winkingbafta:*