| Vlaad1354 a întrebat:

Am o problema. Acum multa vreme i-am zis fetei de care imi placea tot ce simteam pentru ea si bine inteles ca am fost refuzat happy. De atunci eu nu am mai bagat-o in seama, nicaieri (scoala, am mai vazut-o si prin oras, etc) De fiecare data cand ne intersectam vedeam cu coada ochiului ca se uita la mine si ma privea insistent...iar acum ca a inceput scoala m-am intalnit cu ea, ne-am privit amandoi in ochi insa n-am facut niciunu dintre noi nimic (primul pas). Acum mie mi-e teama ca incet incet sentimentele mele pentru ea incep sa se reaprinda...si nu vreau asta. Cum pot sa o uit?
M-am indragostit o data... urata zi straight face. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| CostacheGiani15 a răspuns:

Buna Vlad vad ca ai o problema. Tu vrei sa o uiti nu-i asa. Daca este o fata frumoasa si crezi ca merita atentia ta nu te-as sfatui sa o lasi. Daca tu vrei cu neaparat sa o uiti asta este treaba ta.
Ca so uiti fa ce ti-a zis si colegi mei. Dar eu vreau sa-ti explic altceva daca vrei sa-o ai.
In primul rand ai gresit spunandu-i ca o iubesti. De ce ai gresit, deoarece tu spunand ca o iubesti ai spulberat orce fel de atractie, si te face in ochii fetei " ea uita-l si pasta e cam obsedat de mine " sau ceva de genu. Dar ai facut ceva bine. Nu ai bagat-o in seama de atunci, facand asta ai facut-o sa se gandeasca de ce nu o bagi in seama de ce nu mai vorbesti cu ea, facand asta ai facut un fel de atractie, ai facut-o sa se gandeasca la tine. Inca ceva tu ca baiat trebuie sa faci primul pas, deoarece nuci o fata nu te va baga pe tine in seama doar atunci cand are nevoie de ceva. Deci nu te mai face papusa la orce fata inpuneti respect. Daca vrei sa stii mai multe despre seductie si cum trebuie sa fi mai bun in relationarea cu femei iti recomand sa citesti acest sait e foarte bun http://www.fiibarbat.ro/ de aici stiu aceste lucruri deci bafta

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

De uitat nu poti, dar ai putea curta elegant si cu rabdare fata. Eu cred ca ai mari sanse de reusita.

Răspuns utilizator avertizat
| Wihox a răspuns:

I know that feel bro sad. Sunt in fking aceiasi situatie. Fii tare!

| Yasemyn a răspuns:

Buna!
Singurul lucru pe ai putea sa il faci este sa iti ocupi timpul liber cu prietenii happy sau sa iesi cu alte fete happy Doar asa o poti uita happy

Bafta kiss

| mihai2233 a răspuns:

Nui poti zice in fața ca se supara. poti sa iesi cu prieteni si sa te gandesti ca ai o viata la care nu trebuie sa te gandesti la ia.incearca sa faci un baiat sa o placa pe ia. Sa te uite pe tine