| Barbie_9607 a întrebat:

am o problema.acum vreo 10 ani cand eram mica m-am suit pe o bicicleta cu cadru si m-am lovit intre picioarebig grin( sunt fata). si tin minte ca mi-a curs putin sange. Credeti ca din aceasta cauza sa nu mai fiu virgina? Stiu ca intrebarea parea penibila, dar vreau un rasp.sincer.

1 răspuns:
| vicky2002 a răspuns:

Virginitatea are legatura cu primul act sexual. accidente se pot intampla, insa nu se poate spune ca nu mai esti virgina