| Barbie_9607 a întrebat:

am o problema.acum vreo 10 ani cand eram mica m-am suit pe o bicicleta cu cadru si m-am lovit intre picioare( sunt fata). si tin minte ca mi-a curs putin sange. Credeti ca din aceasta cauza sa nu mai fiu virgina? Stiu ca intrebarea pare penibila, dar vreau un rasp.sincer.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ti-a intrat adanc, atunci nu mai esti. Daca insa doar te-ai lovit, poate fi de la zgarietura.

| Roxyuy a răspuns:

Nu cred ca nu mai esti virgina.Ca sa nu ma fi virgina trebuia sa te penetreze ceva mai adanc, nu numai o lovitura pe bicicleta.