| blueangel2001 a întrebat:

Buna tpu.Am o problema am 1.35 m si 40 kg sunt enorm de grasa sunt in clasa 4 si plus ca sunt mica de inaltime cand ma gandesc cum arat...

Răspuns Câştigător
| MicutzaRuxi a răspuns:

Hey` stiu cum ehappy asa am patit si eu acum 3 anisoripuppy dog eyes eram grasuta, micuta si "pufoasa". nu-mi placea, dar totusi eram si suntlaughing preferata familiei. Stai linistita, scumpo...esti in crestere iar muschii si oasele abia ti se dezvolta. Eu acum nici nu ma pot gandi ca am fost grasutahappy acum sunt inalta si chiar slaba, mama se tot ingrijoreaza ca as fi bolanva. Adry05 are dreptate. Apuca-te de un sport! Iti recomnad dansulhappy chiar daca nu te poti duce la cursuri de dans.o ora pe zi nu strica sa dai putin volumul mai tare`! love struck

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Nu e moarte. Esti in crestere, la varsta ta e normal sa fi grasuta. O sa te mai inalti, subtiezi cu timpul. Abia incepe procesul de crestere, oho. Daca printr-a 6-a; a 7-a ai probleme cu greutatea inca, te poti duce la sala de fitness sau te apuci tu de-un sport. Te poti apuca si de pe acum de-un sport, nu o sa-ti faca rau, dimpotriva, o sa te ajute sa te dezvolti mai bine (depinde acum si de ce sporti o sa te apuci).
Succes!

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Si?
Cu ce vrei sa fii ajutata?
Crezi ca nu exista oameni grasi in lume?
Esti o copila in clasa a patra... te mariti acum? Te duci in cluburi si nu se pot uita aia la tine?
Nu e sfarsitul lumii, tine o dieta, fa exercitii in fiecare zi, asa slabesti.
Daca stai la calculator si pui intrebari nu slabesti... din cate stiu eu.
Pawinking!

| AdyAdeluş a răspuns:

Eu sunt in clasa a 6-a si am 1.46 m si 57 kg
Asta e.

| CrazyName a răspuns:

Tine dieta! Mananca fructe! Ea si pastile daca trebuie! Pentru ca atunci cand o sa mai crestio sa te ingrasi si mai mult! Baietilor nu le plac grasele!

| Cosmin86 a răspuns (pentru CrazyName):

Pastile in clasa a 4-a? du-te si da-te cu capul de pereti, poate iti vine mintea la cap inainte sa spui tampenii

| CrazyName a răspuns (pentru Cosmin86):

Nu la asta ma refeream!